Mille Centum to szwedzka marka niszowych perfum, która działa na rynku od 2017 roku. Projekt ma na swoim koncie kolekcję Montecristo Deleggend, w której skład wchodzą 3 kompozycje zapachowe – wszystkie wydane równocześnie wraz ze startem projektu.

Tytoniowo skórzany Montecristo Deleggend Noir to kompozycja dla koneserów tytoniowych zapachów. Marka Mille Centum dostarcza nam dzieło perfekcyjnie przygotowane w sam raz dla najbardziej wymagającego klienta. Początek zapachu należy oczywiście do tytoniu i skóry, które fundują nam silne i niesamowicie zmysłowe doznania. Po kilkunastu minutach do gry wkraczają lawenda z bursztynem, które z dodatkiem przypraw tworzą wyjątkowo ciepłą i przyjemną aurę wokół naszej skóry. Tytoń cały czas gra tutaj główną rolę, choć jest już nieco bardziej drzewny.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Trwałość oceniam na około 10 godzin, a jego projekcja od samego początku jest ostra, głośna, ale jednocześnie nie przyprawiająca o ból głowy. Zapach zdecydowanie przeznaczony na ciepłe jesienne dni lub chłodne zimowe dni. Kompozycja mieści się w perfekcyjnie wypolerowanym, przeźroczystym flakonie. Całość zdobią napisy z nazwą zapachu oraz klasyczny, czarny korek.

(Wszystkich wyświetleń 95, z czego 1 w dniu dzisiejszym)