Omnia Profumi to włoska marka niszowych perfum, która powstała w 2004 roku. Na chwilę obecną marka ma na swoim koncie 19 kompozycji, z czego najmłodsza pochodzi z 2018 roku. Założycielem marki jest Fabrizio Tagliacarne. Inspiracją do jej założenia stało się jego doświadczenie w dziedzinie biżuterii, w której jego rodzina działa od wielu lat.

Odkrywszy wyjątkowe zdolności kamieni do wywoływania doznań dotykowych i wizualnych, co łączy się ze zmysłem węchu, Fabrizio postanowił połączyć pokrewieństwa, które łączą kamienie, metale i perfumy w idealnym produkcie, pełnym pasji.

Evodia to wyjątkowy zapach kadzidła z nutką irysa i bursztynu. Otwarcie zapachu należy do kadzidła, które gra tutaj główną rolę i pozostaje z nami do ostatnich chwil projekcji zapachu. W pierwszym etapie zapach zostaje wzbogacony nutami bursztynu i irysa, co sprawie, że kadzidło staje się lekko słodkawe i przestrzenne. Evodia nie oferuje nam duszącego i przyprawiającego o ból głowy dymu. Tutaj wszystko jest świetnie zblendowane i żaden ze składników nie stara się wyjść na prowadzenie. W dalszym etapie zapachu pojawia się czarny pieprz, gałka muszkatołowa oraz fasolka tonka, które nadaję kompozycji aromatycznego i balsamicznego oblicza.

Parametry zapachu są na najwyższym poziomie. Fabrizio postarał się aby każde z jego dzieł charakteryzowała wysoka jakość i tego marce Omnia Profoumi nie można odmówić. Zapach utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a jego projekcja wyjątkowo zachwyca.

Evodia mieści się w pięknie wypolerowanym, szklanym flakonie. Całość zwieńcza prosty, lecz elegancki czarny korek. Wszystko jest utrzymane w minimalistycznym i eleganckim stylu.

(Wszystkich wyświetleń 52, z czego 1 w dniu dzisiejszym)