Omnia Profumi to włoska marka niszowych perfum, która powstała w 2004 roku. Na chwilę obecną ma ona na swoim koncie 19 kompozycji, z czego najmłodsza pochodzi z 2018 roku. Założycielem marki jest Fabrizio Tagliacarne. Inspiracją do jej założenia stało się jego doświadczenie w dziedzinie biżuterii, w której jego rodzina działa od wielu lat. Odkrywszy wyjątkowe zdolności kamieni do wywoływania doznań dotykowych i wizualnych, co łączy się ze zmysłem węchu, Fabrizio postanowił połączyć pokrewieństwa, które łączą kamienie, metale i perfumy w idealnym produkcie, pełnym pasji.

Opale to niesamowicie morska kompozycja o kwiatowej bazie. Otwarcie należy do trawy morskiej i geranium, które nadają zapachu wyraźne i morskie oblicze. Kilka chwil później do gry dołącza jaśmin, który swoją intensywnością podbija jeszcze mocniej zapach tworząc bardzo intensywną woń. Całość jest ciężka, ostra, momentami wręcz ”surowa”. Ma się wrażenie jakby stało się pośrodku wzburzonego oceanu, gdzie silne i chłodne fale uderzają nas pozostawiając lekkie uczucie szczypania.

Parametry zapachu są na bardzo wysokim poziomie, dlatego tę kompozycję polecam głównie osobom, które lubują się w silnych i trwałych zapachach. Opale utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a projekcja zapachu jest niesamowicie intensywna. Opale mieści się w pięknym, minimalistycznym flakonie zdobionym srebrnym korkiem. Miły akcent zwieńczający ten charakterystyczny i zadziorny zapach.

(Wszystkich wyświetleń 58, z czego 1 w dniu dzisiejszym)