Ostens to bardzo młoda marka w świecie niszowych perfum i choć nie za wiele jeszcze o sobie mówią, to zdecydowanie ich praca broni się sama. Laurent Delafon i Christopher Yu to założyciele marki Ostens, która ma na celu łączyć sztukę i perfumy w sposób niekonwencjonalny z zapachami, które są rozłożone na części pierwsze.

W czasach, gdy wszyscy chcemy lepiej zrozumieć rzemiosło i pochodzenie każdej kompozycji ze sklepowych półek, marka Ostens daje nam dostęp do składników, które wcześniej były niedostępne dla konsumentów. Każdy zapach stworzony jest jako oda do pojedynczego inspirującego składnika.

Naszym celem jest zapewnić dostęp do składników, które znajdują się w sercu wielu perfum i stworzyć zmysłowy cud, otwarty dla wszystkich. Wyjątkowe, olśniewające kompozycje, pełne uroku i intensywności, prezentujące kreatywność w najczystszej postaci. Każdy z naszych zapachów został zinterpretowany jako unikalne połączenie kolorów. Połączenie kolorów, które przywołuje intensywność i emocje wynikające z wyjątkowego zapachu.

Ostens jest niekonwencjonalnym i alternatywnym stanem umysłu węchowego, zrodzonego z zebranych doświadczeń pracy z niektórymi z czołowych twórczych umysłów świata.

Podczas wspólnej kariery w branży perfumeryjnej Laurent Delafon i Christopher Yu współpracowali z twórcami i artystami odpowiedzialnymi za Diptyque, Tom Dixon, Cire Trudon, Maison Francis Kurkdjian, Fornasetti i Anya Hindmarch.

Cashmeran Velvet to zmysłowa, drzewna i tajemnicza kompozycja, która jest wynikiem połączenia drzewa cedrowego i sandałowego z wanilią i paczulą. Pierwsze sekundy tego zapachu to świeża i bardzo delikatna kompozycja, która po chwili dostaje strzał w postaci zastrzyku z paczuli. Jeśli nie znacie jeszcze tej nuty zapachowej, to można ją opisać w bardzo prosty sposób. Paczula nadaje każdej kompozycji nieco mroku i piwnicznej wilgoci. Kompozycja należy do wyjątkowo udanych. Zapach utrzymuje się na ciele od 4-8 godzin, a jego projekcja jest raczej przyskórna i tworzy wokół nas pachnąca poświatę.

Dodatkowo marka Ostens ma w swojej ofercie wyjątkowe Préparations. To gama unikatowych olejków zapachowych, które zawierają najwyższe prawnie i technicznie dopuszczalne stężenie każdego starannie dobranego składnika. Każdy olejek może być używany jako zapach sam w sobie, lub jako dodatek do innych zapachów, w celu stworzenia niepowtarzalnej kompozycji. Taki zabieg może pomóc pogłębić zapach, ożywić lub uciszyć, przekształcić lub zrównoważyć.

(Wszystkich wyświetleń 378, z czego 1 w dniu dzisiejszym)