Parfums 06130 to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2003 roku. W tym czasie wypuściła na rynek kilka kompozycji, które nie spotkały się ze szczególnym zainteresowaniem. Dopiero pod koniec kolejnej dekady projekt przeszedł rebranding i pojawił się na nowo na mapie luksusowych zapachów wraz z 8 nowymi kompozycjami.

Komponujemy i produkujemy nasze wyjątkowe perfumy w Grasse, światowej stolicy perfum; skoncentrowaliśmy nasze wody perfumowane od 15 do 20 procent. Każda z naszych perfum jest zaprojektowana tak samo dla niej i dla niego, ponieważ nikt nie powinien Ci mówić, w co się ubrać…

Perfumy pozostają przedmiotem osobistych preferencji!- Informacja prasowa marki Parfums 06130 Mateo to pudrowo-drzewny zapach w którego skład wchodzą takie składniki jak; korzeń irysa, piżmo, nuty drzewne, liście cytrusów i olibanum. Drzewne otwarcie zapachu jest uzupełnione przytulnym piżmem i świeżą nutą liści cytrusów. Zapach jest delikatny, spokojny i bliskoskórny. Głównym składnikiem jest tutaj korzeń irysa, który nadaje całości pudrowego oblicza.

Parametry zapachu są zadowalające. Trwałość oceniam na mniej więcej 7 godzin, a projekcja, jak już wcześniej wspomniałem, jest bliskoskórna. Zapach to zdecydowany unisex, który polecam w ciepłe, letnie dni. Parfums 06130 to rodzinna firma, która poprzez swoją staranność i wytrwałość, stworzyła wyjątkowy zapach. Marka nie podąża za trendami, a raczej szuka balansu pomiędzy tym co jest ponadczasowe i minimalistyczne.

(Wszystkich wyświetleń 115, z czego 1 w dniu dzisiejszym)