Moje najnowsze odkrycie w perfumerii Mon Credo, to kolejny już w mojej kolekcji zapach marki Parfums de Marly. Kwiatowy i świeży Delina La Rosée, to przede wszystkim zapach róży i piwonii, które są wspaniale połączone z nutami wodnymi i owocami.

Otwarcie zapachu to delikatna i wodna róża, która jest niesamowicie świeża i zmysłowa. Uwielbiam takie zapachy, który od samego początku dają nam poczucie lekkości i świeżości. Im dalej tym zapach staje się przytulniejszy i nieco cieplejszy. W kolejnym etapie dostajemy dawkę na prawdę świetnie połączonych nut owocowych czyli liczi, gruszki i bergamotki. W tle pojawiają się także inne nuty kwiatowe. Zapach jest wciąż świeży i różany, choć teraz już nieco bardziej głęboki i intrygujący. Lekkiej suchości dodaje także wetyweria, która moim zdaniem jest tutaj kluczowym składnikiem.

Delina La Rosée to zapach który uwodzi i nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek mógł powiedzieć o nim złe słowo. Pokochają go przede wszystkim fanki róży w lekkim i owocowym wydaniu. Zapach idealnie nadaje się na wiosnę i lato, choć nie ukrywam, że nie mogę się doczekać także jesiennych testów.

Zapachy marki Parfums de Marly są dostępne w perfumeriach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 380, z czego 1 w dniu dzisiejszym)