Parle Moi de Parfum to francuska marka niszowych perfum. Projekt powstał w 2016 roku i jak dotąd ma na swoim koncie 12 kompozycji zapachowych. Premiera najnowszego zapachu odbyła się wiosną 2019 roku. Marka Parle Moi powstała z miłości do niszowych perfum i pasji, dzięki której każdy proces powstawania zapachu jest ciekawy, od często skomplikowanego składu, aż po skomponowanie nazwy zapachu.

Papyrus Oud / 71 to zapach, który stworzył Michel Almairac. Drzewno-balsamiczna kompozycja, otwiera się nutami papirusu, olibanum i białego cedru. W późniejszym etapie zapach robi się nieco cieplejszy i suchy. Kiedy do gry wchodzi wetiwer i paczula kompozycja staje się lekko ziemista i nabiera wyjątkowego charakteru.

Zapach zdecydowanie polecam osobom, które lubią drzewno-żywiczne zapachy z bardzo aromatyczną bazą. Skład zapachu Papyrus Oud/71 jest bardzo złożony, dlatego z pewnością każdy odczuje go w inny sposób. Jego parametry są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin. Projekcja jest bliskoskórna i zdecydowanie pokochają ją osoby, które lubią ciepłe i intymne zapachy.

Kompozycja mieści się w minimalistycznym flakonie, na którym znajduje się logo marki. Całość zwieńcza czarny korek. Flakon spoczywa w podłużnym pudełku w kształcie puszki.

(Wszystkich wyświetleń 577, z czego 1 w dniu dzisiejszym)