Perris Monte Carlo to niszowa marka perfum, która powstała w 2012 roku w Monako. Twórcą projektu jest Gian Luca, który pragnął połączyć ze sobą tradycję z innowacją. Marka ma na swoim koncie 28 kompozycji z czego najnowsza pochodzi z 2020 roku. Perfumy powstały przy współpracy z Mathieu Nardin, Jean-Claude Ellena, Luca Maffei i Gian Luca Perris. Perris Monte Carlo jest częścią bogatego portfolio grupy Perris, którą założyła w 1981 roku Michele Perris.

Arancia Di Sicilia to kompozycja w której skład wchodzą takie nuty zapachowe jak: sycylijska pomarańcza, cytrusy, wanilia, migdał, cynamon, kawa, bursztyn i piżmo. Otwarcie zapachu należy do niesamowicie soczystej pomarańczy, która spoczywa na delikatnej bazie z wanilii i piżma. Całość jest lekko słodka, ale zarazem świeża i przestrzenna. Z każdą kolejną minutą zapach robi się coraz cieplejszy. W tle grają kawa z cynamonem, a pomiędzy nimi walczy o naszą uwagę lekko kwaśna cytryna.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin i jest bliskoskórna. Arancia Di Sicilia to letni zapach, który również ogrzeje nas jesienią. Jeśli kochacie świeżo wyciśnięte pomarańcze oraz cynamon i wanilię pokochacie ten zapach.

Bergamotto Di Calabria to aromatyczny zapach, w którego skład wchodzą: bergamotka, neroli, haitańska wetyweria, jaśmin, pieprz oraz kwiat pomarańczy. Otwarcie zapachu to niesamowicie ciekawa gra nieco suchych i gorzkich nut bergamotki, wetywerii oraz neroli. To właśnie to trio tworzy tak intensywne i aromatyczne doznania, które z każdą kolejną minutą stają się potężniejsze i jeszcze bardziej ciekawe. Po kilkunastu minutach zapach dostaje zastrzyk z pieprzu i neroli, które nie pozwalają nam zapomnieć o mocy jaką niesie za sobą ten zapach.

Parametry Bergamotto Di Calabria są na wysokim poziomie. Zapach utrzymuje się na ciele do 10 godzin, a jego projekcja jest wyśmienita. Jeśli lubicie aromatyczne zapachy, rozgrzewający Waszą skórę pieprz oraz nieoczywiste letnie kompozycje to ta pozycja jest właśnie dla Was.

(Wszystkich wyświetleń 252, z czego 1 w dniu dzisiejszym)