Marka Pierre Guillaume dokłada kolejne dzieło do swojej bogatej oferty kompozycji zapachowych. Jej najnowsze dzieło właśnie miało swoją premierę.

Animal Mondain to jedna z najlepszych kompozycji jakie miałem okazję w tym roku testować. Otwarcie zapachu należy do tytoniu, miodu i liścia gruszy. Całość jest lekko słodka, miodowa a w tle unoszą się nuty mahoniu i tytoniu. Muszę przyznać, że dawno żaden zapach mnie tak nie zaskoczył. Gładka, lekko sucha tytoniowa baza idealnie łączy się z miodem, który zostaje z nami już do końca projekcji zapachu.

Liść gruszy nadaje całości lekkiej słodyczy, która pomimo swojej drugoplanowej roli gra bardzo ważną część w tym spektaklu. Animal Mondain to zapach dla fanów ciężkich, paczulowych zapachów. Kompozycja idealnie sprawdzi się jesienią i zimą. Parametry zapachu są na wysokim poziomie, dlatego myślę, że fani trwałych i ogoniastych zapachów znajdą tutaj coś dla siebie. Kompozycja jest częścią Black Collection. Twórcą zapachu jest oczywiście Pierre Guillaume.

(Wszystkich wyświetleń 212, z czego 1 w dniu dzisiejszym)