Ramón Béjar to luksusowa marka niszowych perfum, która powstała w 2014 roku w Hiszpanii. Założycielem projektu i twórcą wszystkich zapachów jest znany w świecie niszowych perfum Ramón Béjar. Na ten moment powstało 8 kompozycji, które pojawiły się równocześnie wraz ze startem marki. W Polsce dzieła Ramón Béjar są dostępne w perfumeriach Mon Credo.

Celestial Rose, to zapach o którym słyszałem wiele opinii i choć nie jestem fanem róży, to uwiodły mnie pochlebne recenzje na jego temat. Celestian Rose to zapach w którego skład wchodzą takie składniki jak: olejek róży tureckiej, piżmo, geranium, dzięgiel, brzoskwinia i bursztyn.

Otwarcie zapachu należy do tytułowej róży oraz do nut drzewnych, których w składzie nie odnalazłem. Czuję sporo podsuszonego drzewa sandałowego z nutką charakterystycznej nuty dzięgielu. Kilka chwil później zapach ujawnia swoje przytulne oblicze: pojawia się piżmo, a róża staje się jaśniejsza i przestrzenna. Zapach dosłownie nas otula i tworzy wokół nas niesamowicie pociągającą aurę.

Celestial Rose to zdecydowanie unisex, dlatego panowie lubujący się w róży, pokochają ten zapach od pierwszej aplikacji. Kompozycja ma wyśmienite parametry. Zapach zaskakuje swoją projekcją, a jego trwałość szacuję na 8 godzin. Z pewnością wielu fanów róży zgodzi się ze mną, że to bardzo ulotny składnik, dlatego tym bardziej Celestial Rose zasługuje na szczególną uwagę – tutaj róża nie opuszcza nas do końca projekcji.

Zapach znajduje się w ciężkim, luksusowym, szklanym flakonie. To małe dzieło sztuki, będzie gratką dla każdego kolekcjonera. Całość mieści się w czarnej szkatułce, która idealnie podkreśla wartość dzieła, które stworzył Ramón Béjar.

(Wszystkich wyświetleń 164, z czego 1 w dniu dzisiejszym)