Ramón Béjar to luksusowa marka niszowych perfum, która powstała w 2014 roku w Hiszpanii. Założycielem projektu i twórcą wszystkich zapachów jest znany w świecie niszowych perfum Ramón Béjar. Na ten moment powstało 8 kompozycji, które pojawiły się równocześnie wraz ze startem marki. W Polsce dzieła Ramón Béjar są dostępne w perfumeriach Mon Credo.

Wild Oud to kompozycja składająca się z takich nut zapachowych jak: oud, gałka muszkatołowa, wetiwer, paczula, piżmo i tonka. Orientalne oblicze zapachu spodoba się przede wszystkim fanom ciężkich i intensywnych perfum.

Otwarcie zapachu należy oczywiście do agaru. Silna i orientalna nuta łączy się tutaj z niesamowicie aromatyczną nutą gałki muszkatołowej oraz paczuli. Wild Oud to kompozycja ostra, ciężka i niesamowicie elegancka. W kolejnym etapie projekcji, zapach staje się nieco bardziej balsamiczny. Do gry wchodzi tonka oraz piżmo, które zdecydowanie ocieplają całość. Od teraz otacza nas aromatyczna, korzenna i ciepła otoczka z lekko ziemistą bazą w postaci paczuli.

Wielowymiarowość tej kompozycji pozwala na wiele ciekawych testów, bo Wild Oud całkowicie inaczej rozwija się w zależności od pogody. W moim przypadku, to właśnie w chłodny i deszczowy dzień ujawniło się ciekawe oblicze gałki muszkatołowej, która sprawiała wrażenie rozgrzewającego ciepłego płaszcza na mojej skórze.

Parametry zapachu są na najwyższym poziomie, ale o tym przekonałem się już testując poprzedni dzieło marki, czyli różany Celestial Rose. Najlepsze składniki i koncentracja zapachu, sprawia że każda z kompozycji marki jest na najwyższym poziomie.

Wraz z perfumerią Mon Credo mamy dla Was specjalne rabaty na markę Ramon Bejar. Od dziś wszystkie zapachy zostały przecenione aż o 30%. Promocja dotyczy butików stacjonarnych oraz sklepu internetowego https://www.moncredo.pl/

(Wszystkich wyświetleń 212, z czego 1 w dniu dzisiejszym)