Rêveur Fragrances to marka niszowych perfum pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Projekt powstał w 2018 roku i jak dotąd w sprzedaży jest 5 kompozycji zapachowych. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył recenzji jednego z najnowszych dzieł marki, a dokładniej zapachu Good Life – wyjątkowo zielono-kwiatowego doznania.

Tworzone w małych partiach, przelewane ręcznie kompozycje zapachowe powstają w USA. Wykonane są z najlepszych surowców pozyskiwanych z całego świata. Nasze zapachy są tworzone ze specjalnego alkoholu roślinnego. Jest on naturalny, delikatniejszy i milszy dla naszej skóry. Ten wyjątkowy składnik stanowi sprężystą esencję każdej butelki Rêveur.

Good Life to aromatyczny zapach lawendy, białego piżma i frezji. Zapach otwierają nuty świeżej lawendy skąpanej w słodkim i charakterystycznym zapachu frezji. Całość idealnie podkreśla białe piżmo, które delikatnie niweluje słodycz kwiatów i tworzy ciepłą i bardzo przytulną aurę.

W późniejszym etapie do gry wchodzi paczula i fasolka tonki, które tworzą miękki, lekko orientalny podkład. W dalszym ciągu króluje lawenda i frezja, które zostają z nami do samego końca projekcji zapachu. Zielona, słodkawa i bardzo przestrzenna mieszanka Good Life jest zdecydowanie zapachem unisex.

Kompozycja jest zamknięta w przeźroczystym flakonie, dzięki któremu możemy zobaczyć piękny i intensywnie zielony kolor płynu. Flakon zdobi minimalistyczna etykieta z nazwą zapachu.

(Wszystkich wyświetleń 106, z czego 1 w dniu dzisiejszym)