Roos & Roos to francuska marka niszowych perfum, która do 2018 roku była znana pod nazwą Dear Rose. Projekt tworzą matka i córka: Chantal Ross i Alexandra Roos. Obecnie marka ma na swoim koncie 15 kompozycji, z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku.

Oud Vibration to orientalno-kwiatowy zapach bułgarskiej róży, oudu i goździków. Zapach otwierają drzewne nuty agaru i goździków z różą w roli głównej. To ona króluje tutaj niczym arabska księżniczka stąpająca delikatnie stopami po rozgrzanych słońcem goździkach. Z jednej strony jest to klasyczna, orientalna kompozycja z różą i oudem, ale zdecydowanie należy ona do grupy przyjemnych i lekko pudrowych zapachów.

W trakcie wielu lat pisania recenzji niszowych perfum, przetestowałem już sporo takich kompozycji i wiem, że często oud potrafi być zbyt intensywny, a róża bywa lekko kwaskowata – na szczęście Oud Vibration to niesamowicie noszalna kompozycja. Zapach jest ciepły, przyjemny i pozwala nam się przenieść w najróżniejsza zakątki krajów Bliskiego Wschodu.

Zapach mieści się w smukłym, czarnym flakonie. Całość zdobią metaliczne dodatki w kolorze miedzi. Wszystkie dzieła marki Roos & Roos znajdziecie w sklepie internetowym Beautyboutique.pl

(Wszystkich wyświetleń 494, z czego 1 w dniu dzisiejszym)