Rouge Bunny Rouge to niszowa marka perfum, która powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Twórcami kompozycji byli między innymi: Sonia Constant, Francis Deleamont, Nathalie Lorson, Shyamala Maisondieu i Jacques Huclier. Obecnie marka ma na swoim koncie 15 kompozycji, z czego najnowsza pochodzi z 2016 roku.

Embers to wyjątkowy, aromatyczny zapach kadzidła, goździków, różowego pieprzu i gałki muszkatołowej. Idealnie połączone składniki, sprawiają wrażenie, jakby na naszym nadgarstku spoczywało coś wyjątkowo rozgrzanego. Nic w tym dziwnego, bo Embers oznacza właśnie żar. Skąpane w żywicy kadzidło, podsycone lekko słodkawym jaśminem i frezją tworzy niecodzienną kompozycję, w której zakochają się wszyscy fani aromatycznych i kadzidlanych zapachów.

Szykowny i elegancki Embers to przede wszystkim wszechobecne kadzidło. Warto zaznaczyć, że zapach niczym nie przypomina, przyprawiających o ból głowy, kadzidełek. Jest to wyrafinowana, perfekcyjnie zblendowana kompozycja, która rozwija się elegancko, powoli ujawniając swoje kolejne ciekawe oblicza. Parametry Embers są bardzo zadowalające. Zapach ma trwałość do 10 godzin i wysoką projekcję. Czarny, zdobiony flakon mieści się w eleganckim, czarnym pudełku. Wszystko perfekcyjnie dopracowane, tworzy spójną i udaną całość. Małe dzieło sztuki.

 

(Wszystkich wyświetleń 94, z czego 1 w dniu dzisiejszym)