Rouge Bunny Rouge to niszowa marka perfum, która powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Twórcami kompozycji byli między innymi: Sonia Constant, Francis Deleamont, Nathalie Lorson, Shyamala Maisondieu i Jacques Huclier. Obecnie marka ma na swoim koncie 15 kompozycji, z czego ostatnia pochodzi z 2016 roku.

Krótka arktyczna wiosna, to moment w którym zima podporządkowuje się ostrym zieleniom, bladym porostom, żywym czerwonym jagodom i majestatycznej dzikiej przyrodzie. To właśnie ten moment chciała odtworzyć dyrektor kreatywna marki Rouge Bunny Rouge, Alexandra de Mintfort.

Tundra to kompozycja składająca się z takich nut zapachowych jak: jałowiec, cedr, mech, elmi, bergamotka, paczula i fiołek. Zapach otwierają niesamowicie aromatyczne nuty gałki muszkatołowej, jagód jałowca i cedr, który gra tutaj główną rolę. Bardzo lubię niekonwencjonalne zapachy, a Tundra zdecydowanie do takich należy. Nie jest to typowo leśny i lekki zapach. To silna, charakterystyczna i głęboka kompozycja, która uderza nas wysoką koncentracją leśnych aromatów. W późniejszym etapie zapach staje się nieco spokojniejszy, mamy miks wetywerii, piżma, różowego pieprzu i mchu, co sprawia że Tundra staje się wyjątkowo ciepła, wręcz rozgrzewa naszą skórę przenosząc nas w dalekie zakątki Arktyki.

Parametry zapachu zasługują na wielkie brawa. Jest to niesamowity spektakl zapachów, który trwa przez długie godziny i za każdym razem przyciąga nas do siebie czymś nowym. Tundra to kompozycja przede wszystkim dla fanów wielowarstwowych zapachów, słodkich, leśnych oraz intensywnych.

(Wszystkich wyświetleń 212, z czego 1 w dniu dzisiejszym)