Salvador Dali Perfumes to francuska marka niszowych perfum, która działa na rynku od 1985 roku. Jak sama nazwa wskazuje wszystkie zapachy są inspirowane działalnością jednego z najznakomitszych surrealistycznych malarzy. Każda kolekcja zapachów jest inspirowana innym dziełem malarza. Obecnie marka ma na swoim koncie aż 73 kompozycje, z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku.

Daligrames to miłosny alfabet, który Salvador Dali stworzył dla swojej ukochanej żony – Gali. 6 intymnych listów, zaadresowanych do Gali stworzyli perfumiarze: Mathilde Bijaoui, Amélie Bourgeois, Alexandra Carlin, Véronique Nyberg i Cécile Zarokian.

Ma Victorie to wyjątkowa kompozycja stworzona z nut drzewnych i białych kwiatów. Klasyczny, kobiecy i niesamowicie intensywny zapach otwierają nuty tuberozy skąpanej w wanilii z dodatkiem goździków. Bazą w tej kompozycji są nuty drzewne i piżmo, które tworzą przytulną i niesamowicie pociągającą aurę. Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziome. Projekcja jest zachwycająca, a jego trwałością możemy się cieszyć do 10 godzin. Zapach jest zdecydowanie wieczorny, elegancki i wytworny. Polecam wszystkim fanom białych kwiatów i wyrazistych zapachów.

Kompozycja umieszczona jest w przeźroczystym, ozdobnym flakonie ze złotymi zdobieniami. Całość tworzy piękne dzieło sztuki, które przypomina prace artystyczne Salvadora Dali.

(Wszystkich wyświetleń 74, z czego 1 w dniu dzisiejszym)