Sandalia to luksusowa marka perfum, która powstała w 2017 roku we Włoszech. Obecnie na swoim koncie ma siedem bardzo udanych kompozycji. Pierwszych sześć zapachów miało swoją premierę w 2017 roku. Najnowsze dzieło marki Nixias, to kompozycja, która premierowo została pokazana na targach Esxence w 2019 roku.

Siedem unikalnych arcydzieł zapachowych, z ich cennymi składnikami. Intensywny zapach żółto-złotych kwiatów, szafran; słodki zapach liści figowych z ich piżmowymi i drzewnymi zapachami; świeże nuty wodorostów. Z każdym zapachem nasz umysł wyrusza w podróż, której imię zabiera nas w przeszłość, do historycznej przeszłości Sardynii.

Nixias to drzewno słodki zapach Agaru (oud), malin, drzewa kaszmirowego i bursztynu. Inspiracją do stworzenia kompozycji są mityczne istoty, giganci, którzy zamieszkiwali najodleglejsze groty jaskiń w Sardynii. Zapach otwierają charakterystyczne nuty oudu w połączeniu ze słodko-gorzkimi malinami. Całość jest otulona delikatnym i przytulnym drzewem kaszmirowym oraz bursztynem. Nixias to zapach wielowarstwowy dlatego spodziewajcie się wielu ciekawych doznań podczas analizy każdego etapu projekcji tego zapachu. Kompozycja zdecydowanie dla fanów gorzkawych malin, w orientalnym wydaniu.

Kompozycja ma bardzo dobre parametry. Zapach utrzymuje się na ciele do 8 godzin, a jego projekcja jest umiarkowana. Nixias oferuje am drzewno owocową aurę wokół naszej skóry, która z każdą kolejną godziną po cichu staje się coraz cieplejsza i bardziej przytulna. Kompozycja jest zamknięta w masywnym, czarnym flakonie, który zdobi złoty symbol byka i charakterystyczny, czarny korek. Całość spoczywa w niesamowicie ozdobnym czarno-złotym pudełku.

(Wszystkich wyświetleń 222, z czego 1 w dniu dzisiejszym)