Sarah Horowitz to niszowa marka perfum, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1997 roku. Właścicielką marki jest Sarah Horowitz-Thran, która jest obecna przy powstawaniu każdego zapachu. Obecnie marka ma na swoim koncie 51 kompozycji, z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku.

Wyjątkowy, kremowy zapach Hereafter, to jedno z moich ostatnich odkryć. Początek zapachu należy do czerwonej pomarańczy i wanilii, które są z nami od początku do samego końca projekcji zapachu. W kolejnym etapie zapachu odczuwalne są nuty drzewne, które w ciekawy sposób wydobywają z pomarańczy jej słodycz i świeżość. Ostatnim etapem zapachu jest ciepła kremowo-drzewna aura, która idealnie rozgrzewa i staje się wyjątkowo przytulna.

Hereafter, to kompozycja która utrzymuje się na ciele do 10 godzin. Projekcja zapachu jest również bardzo zadowalająca. Zapach jest bardzo zmysłowy, przyciąga i intryguje osoby z naszego otoczenia. Później robi się nieco intymniej i zapach staje się bliskoskórny.

Kompozycja mieści się w przeźroczystym szklanym flakonie, który zdobi etykieta z logo marki i nazwą zapachu. Całość zwieńcza delikatny, drewniany korek.

(Wszystkich wyświetleń 49, z czego 1 w dniu dzisiejszym)