Serge Lutens to niszowa marka perfum, która powstała we Francji w 2000 roku. Założycielem marki jest Serge Lutens, artysta który przez dekady zdobywał wyróżnienia w różnych dziedzinach sztuki: od fotografii po tworzenie filmów. Obecnie marka artysty ma na swoim koncie aż 91 kompozycji zapachowych, z czego najnowsza pochodzi z 2020 roku.

Des Clous Pour Une Pelure to najnowsze dzieło marki. Świeży i soczysty zapach pomarańczy, goździków i gałki muszkatołowej rozgrzewa nasze zmysły od pierwszej sekundy po aplikacji. Otwarcie zapachu należy do pomarańczy, która w towarzystwie aromatycznej gałki muszkatołowej jest niesamowicie soczysta, słodka i realistyczna. Kiedy do tego duetu dochodzą goździki, całość staje się nieco cieplejsza i jeszcze bardziej aromatyczna. W późniejszym etapie projekcji, pomarańcza lekko zanika, a my dostajemy sporo charakterystycznej nuty goździków, w świeżym wydaniu.

Parametry kompozycji są bardzo dobre. Zapach uderza świeżością pomarańczy i przez pierwsze dwie godziny raczy nas tym wspaniałym aromatem. Kolejne etapy są już nieco spokojniejsze, a zapach robi się bliskoskórny.

Flakon Des Clous Pour Une Pelure to przeźroczyste szkło, z ciekawym wzorem znajdującym się na tylnej ściance. Całość prezentuje się niesamowicie w promieniach słońca kiedy turkusowy kolor płynu wypełnia nierówności w szkle. Całość zwieńcza prosty, również przeźroczysty korek. Najnowsze zapachy marki Serge Lutens znajdziecie na stronie internetowej perfumerii beautyboutique.pl.

(Wszystkich wyświetleń 145, z czego 1 w dniu dzisiejszym)