Harmonia oraz dobre samopoczucie to główne założenia marki The Harmonist – założonej w 2015 roku przez Lolę Karimovą-Tillyaevą, córkę Isloma Karimova byłego prezydenta Uzbekistanu, który zmarł w 2016 roku.

”Jako nastolatka bawiłam się zapachami mojej matki. Mój pierwszy projekt był dla mnie wyjątkowy – to były moje pierwsze perfumy. Sprawienie, by ten zapach dał mi swobodę wyrażania siebie. Później zrobiłam zapach dla swoich przyjaciół – 500 butelek w kształcie tulipana, z nutami białych kwiatów, waniliowego piżma oraz ylang-ylang. Przez zapach widzę życie. Zapach daje mi głębię uczuć. Z tym pojęciem narodziła się marka The Harmonist”

Pierwsza kolekcja zapachów marki The Harmonist jest inspirowana sztuką azjatycką. Z harmonijnej równowagi pięciu uzupełniających się żywiołów, które rządzą światem, pochodzi cenna kolekcja 10 wystawnych eliksirów.

Harmonia łączy wszechświat, ziemię i ludzkość. W poszukiwaniu swojej harmonii ma nam pomóc filozofia yin i yang – która opisuje dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie. Zapachy The Harmonist opierają się na 5 chińskich żywiołach : ziemi, metalu, wodzie, drewnie i ogniu.

Sacred Water czyli woda święcona od marki The Harmonist to wyjątkowe połączenie takich składników jak: nuty morskie, ambra, wodorosty i mięta pieprzowa. Kompozycję otwierają silne i ostre niczym żyletka surowe nuty wodorostów i charakterystycznej ambry. Bazą zapachu są nuty morskie i ozonowe, które dają nam nieco odetchnąć. Sacred Water to zapach zimnego kościoła i świeżego kadzidła, które w swojej najsurowszej postaci tańczy wokół kościelnych murów.

Parametry zapachu są nadzwyczajnie silne i zdecydowanie pokochają ten zapach osoby lubujące się w intensywnych zapach. Sacred Water utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a jego projekcja przez pierwsze 4 godziny jest bardzo silna. Zapach w drugiej fazie traci nieco swojej mocy i staje się przyjemniejszy i cieplejszy.

Sacred Water jest zamknięty w charakterystycznym dla marki The Harmonist białym flakonie. Całość spoczywa w eleganckim pudełku, które skrywa każde dzieło tej marki niczym najcenniejszą relikwię.

(Wszystkich wyświetleń 181, z czego 1 w dniu dzisiejszym)