Marka Tiziana Terenzi jest już bardzo dobrze znana wśród fanów niszowych perfum. Tworzy ją rodzeństwo Tiziana i Paolo Terenzi. To niesamowicie uprzejme i ciepłe osoby, o czym miałem przyjemność przekonać się już wiele razy. Rodzeństwo Terenzi jest właścicielem jeszcze dwóch innych marek zajmujących się tworzeniem perfum, popularnej V Canto oraz Giardino Benessere.

Arrakis to wspaniała paczulowo tytoniowa kompozycja, w której składzie znajdują się: tytoń, paczula, nuty przyprawowe, wetyweria, rozmaryn, cytrusy, fasolka tonka, bursztyn i piżmo. Zapach otwierają wspaniałe nuty tytoniu i głębokiej paczuli, które są skąpane w suchej wetywerii. Całość jest sucha i ciepła, zapach rozgrzewa i kusi zmysły. Kilka chwil później odczuwalne są także nuty rozmarynu i tymianku na delikatnej chmurce z piżma. Zapach jest dosyć mroczny, dlatego zdecydowanie polecam go fanom paczuli, która jest królową mroku i niszy.

Zapach mieści się w pięknym białym flakonie, który jest już znakiem rozpoznawczym marki Tiziana Terenzi. Całość spoczywa w eleganckim pudełku, w którym mieści się lampka, która po otworzeniu pudełka podświetla złote zdobienia flakonu, czyniąc z zestawu ostatecznie dzieło sztuki, które cieszy oko. Reakcja moich znajomych – bezcenna.

Zapachy marki Tiziana Terenzi są dostępne w perfumeriach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 100, z czego 1 w dniu dzisiejszym)