Marka Tiziana Terenzi jest już bardzo dobrze znana wśród fanów niszowych perfum. Tworzy ją rodzeństwo Tiziana i Paolo Terenzi. To niesamowicie uprzejme i ciepłe osoby, o czym miałem przyjemność przekonać się już wiele razy. Rodzeństwo Terenzi jest właścicielem jeszcze dwóch innych marek zajmujących się tworzeniem perfum, popularnej V Canto oraz Giardino Benessere.

Bianco Puro to wyjątkowa drzewna kompozycja, w której skład wchodzą takie nuty zapachowe jak: szafran, lawenda, oud, mirra, mango, goździk i karmel. Otwarcie zapachu należy do kambodżańskiego oudu, który jest przyprawiony szafranem i goździkami. Jest niesamowicie aromatycznie i lekko, a to za sprawą bergamotki, cytryny i soczystego mango które gra tutaj bardzo ważną rolę pięknej, tropikalnej bazy. W późniejszym etapie zapach dostaje sporego zastrzyku w postaci nut drzewnych i charakterystycznej suchej wetywerii. Ciekawe zakończenie jakim jest ciepła powłoka z wanilii i mirry stanowi za każdym razem perfekcyjne zwieńczenie całości.

Parametry zapachu jak przystało na markę Tiziana Terenzi są na najwyższym poziomie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a ich projekcja zadowoli fanów ciepłych i dających o sobie znać otulaczy. Bianco Puro mieści się charakterystycznym dla marki flakonie. Całość jest utrzymana w białych i złotych kolorach. Pięknie wykonany flakon spoczywa w eleganckim pudełku, które jak zwykle świetnie zwieńcza całe dzieło.

Perfumy marki Tiziana Terenzi znajdziecie w perfumeriach Mon Credo.

(Wszystkich wyświetleń 314, z czego 1 w dniu dzisiejszym)