Orza to najnowsza propozycja marki Tiziana Terenzi. Kolekcja Sea Stars Collection to 5 kompozycji zapachowych – każda z nich łączy w sobie nuty soczystych owoców, które mają na celu przenieść nas tam gdzie jest ciepło i słonecznie. Wyjątkowy design flakonu, który przykuwa uwagę jest idealnym zwieńczeniem inspirowanej morzem kolekcji.

Orza to kompozycja,w której składzie znajdują się takie składniki jak: kokos, śliwka, dzikie jagody, zielone jabłko, orchidea, magnolia, mandarynka, róża bułgarska, konwalia, karmel, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe. Otwarcie zapachu to słodka mieszanka owoców i wanilii z jaśminem. Zapach jest niesamowicie intensywny, więc pokochają go wszyscy fani intensywnych słodkich zapachów. Z każdą kolejną chwilą zapach ociepla się, a do gry wkraczają żywice, bursztyn i słodki karmel. Wydaje mi się, że wanilia gra tutaj główną rolę i choć bywają momenty, w których inne nuty przejmują prowadzenie, to wyścig w dalszym ciągu wygrywa wanilia, bez której ten zapach nie byłby taki sam. W ostatnim etapie projekcji dostajemy waniliową chmurkę z nutką kokosa i róży.

Orza, to jak już wspominałem zapach o świetnych parametrach, dlatego polecam go wszystkim miłośnikom intensywnych kompozycji zapachowych. Jest to zapach idealny na każdą porę roku. Moim zdaniem będzie to niezły pocieszacz w chłodne jesienne dni.

Zapachy marki Tiziana Terenzi są dostępne w perfumeriach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 259, z czego 1 w dniu dzisiejszym)