Tocca to niszowa marka oferująca luksusowe perfumy. Projekt powstał w Stanach Zjednoczonych. Od 1994 roku marka była w pełni modowa, oferując designerskie ubrania. Jej założeniem było tworzyć modę z wyjątkowych tkanin, które wręcz muskają ciało szczęśliwej posiadaczki. Tocca znaczy po włosku ”dotyk”.

W 2006 roku pod szyldem marki Tocca powstały pierwsze kompozycje zapachowe. Klasyczne i kobiece zapachy szybko zyskały szerokie grono odbiorców, dzięki czemu marka do dziś tworzy kolejne dzieła. Każda kolejna kompozycja nawiązuje do kobiecych imion. Romantyczne skojarzenia, pozwalają marce na tworzenie wyjątkowych perfum.

Simone to świeży i kobiecy zapach, w którego skład wchodzą takie składniki jak: arbuz, ylang-ylang oraz plumeria. Kompozycję otwierają świeże i słodkawe nuty zielonego jabłuszka, ylang-ylang, frezji i plumerii. Całość jest niesamowicie kobieca, letnia i rozgrzewająca. Testując ten zapach miałem wrażenie jakby wręcz ciepło żarzyło się na mojej skórze. Po kilku minutach dochodzi nieco chłodniejszy podmuch w postaci orzeźwiającego arbuza, cytryny i róży. Zapach przypomina mi klasyczne kobiece kompozycje z letnim i wesołym twistem.

Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a jej projekcja zadowoli wszystkie fanki mocnych i trwałych zapachów. Simone to kompozycja, która mieści się w przeźroczystym szkle, inspirowanym eleganckimi karafkami, a całość zwieńcza masywny złoty korek z wyjątkowymi zdobieniami.

Zapach jest dostępny od niedawna w butiku internetowym marki https://www.beautyboutique.pl/

(Wszystkich wyświetleń 148, z czego 1 w dniu dzisiejszym)