Undergreen to francuska niszowa marka perfum, która powstała w 20 11 roku. Jak dotąd wypuściła ona na rynek 4 kompozycje zapachowe, a ich twórcami są Fabrice Olivieri i Cecile Zarokian.

Black to ciepły korzenny zapach, w którego składzie znajdują się takie nuty jak: pieprz, cynamon, imbir, lukrecja, fasolka tonka, kawa, oud, kadzidło i drzewo gwajkowe. Otwarcie zapachu należy do charakterystycznej nuty lukrecji, która w towarzystwie kadzidła i pieprzu tworzy ciepłe ale intrygujące połączenie. W kolejnym etapie zapach nabiera lekko dymnego oblicza, a to dzięki połączeniu kadzidła i nut drzewnych, w tym silnego zapachu oudu. Zapach zdecydowanie spodoba się fanom niszy. Ostatni etap projekcji to znakomite połączenie nut drzewnych i kadzidła. Black żegna nas ciepłym aromatem kawy, kończąc ten wyjątkowy olfaktoryczny spektakl. Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycja jest niesamowicie aromatyczna, co pozwala nam się nim cieszyć przez długie godziny.

Black mieści się w czarnym lakierowanym flakonie, a całość zdobią napisy z logo marki oraz charakterystyczna pompka do aplikacji perfum lub w innej wersji jest to srebrny korek. Małe dzieło sztuki!

(Wszystkich wyświetleń 60, z czego 1 w dniu dzisiejszym)