V Canto to luksusowa marka perfum, która powstała w 2015 roku we Włoszech. Projekt należy do słynnej rodziny Terenzi, która odpowiada za powstanie również bardzo znanej marki Tiziana Terenzi. Klasa i elegancja oraz najwyższej jakości składniki pozwoliły obydwu markom uplasować się na wysokiej pozycji w świecie luksusowych perfum.

Cianuro to niesamowicie tropikalny i soczysty zapach. W skład tej kompozycji wchodzą takie nuty jak: lilia wodna, marakuja, papaja, mango, ananas i drzewo kaszmirowe. Kompozycję otwierają soczyste i słodkie nuty owoców. Ociekająca sokiem papaja i mango w połączeniu z lilią wodną tworzą kobiecy, świeży i intrygujący zapach. Całość jest otulona drzewem kaszmirowym, który nadaje gładkości i przytulności, lekko ujarzmiając tak charakterystyczne owocowe nuty.

W kolejnym etapie projekcji zapachu dostajemy zastrzyk w postaci słodkiego ananasa, róży, konwalii oraz paczuli. Robi się on nieco spokojniejszy, choć nadal kusi swoją słodyczą. Uwielbiam ten moment, w którym pojawia się mech i skóra. Zapach gwałtownie zmienia swoje oblicze i staje się bliskoskórny, rozgrzewający i drzewny.

Parametry zapachu są na bardzo wysokim poziomie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 13 godzin, a jej projekcja jest silna i intrygująca. Cianuro pokochają fani tropikalnych i trwałych perfum oraz koneserzy najlepszej jakości składników.

Aksamitne flakony to znak rozpoznawczy marki oraz ikona w świecie luksusowych zapachów. Flakon jest pokryty miękkim, turkusowym aksamitnym materiałem. Całość spoczywa w eleganckim, również aksamitnym pudełku z krwistoczerwonym satynowym wnętrzem. Na poznanie marki V Canto osobiście, zapraszam Was do odwiedzin perfumerii Mon Credo, bądź zakupów w butiku online.

(Wszystkich wyświetleń 170, z czego 1 w dniu dzisiejszym)