Mirabile – czyli włoski zachwyt

Marka V Canto prezentuje kolejne dzieło ze swojej rozbudowanej kolekcji perfum. Mirabile to zapach, który ma zachwycać, ponieważ właśnie takie jest znaczenie tego słowa w języku włoskim. Zachwyt kojarzy nam się ze szczęściem, a szczęście dla niektórych to słodycz. I to właśnie dla tej grupy odbiorców jest dedykowany ten zapach.

Kompozycję otwierają słodkie nuty wanilii, mleka, piżma i róży. Całość jest lekko pudrowa, momentami przypomina znane wszystkim z dzieciństwa owocowe pastylki. Im dłużej zapach rozbrzmiewa na naszej skórze tym bardziej staje się aromatyczny i ciepły. W pewnym momencie pojawiają się mocny akcent w postaci goździka, rumu i cynamonu tworząc ciepłą, lekko ciasteczkową aurę. Zapach zdecydowanie pokochają fani jesiennych otulaczy, słodyczy i wanilii.

Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycja utrzymuje się do 10 godzin, a jej projekcja jest wysoka i zadowoli fanów ogoniastych zapachów. Zapach mieści się w eleganckim, charakterystycznym dla marki V Canto flakonie pokrytym welurowym materiałem. Całość jest zwieńczona srebrnym korkiem i blaszką z nazwą zapachu. Mirabile spoczywa w eleganckim, granatowym pudełku.

Zapachy marki V Canto są dostępne w perfumeriach Mon Credo oraz na stronie internetowej www.moncredo.pl

(Wszystkich wyświetleń 196, z czego 1 w dniu dzisiejszym)