Wesker to nowa marka luksusowych perfum, która powstała w 2018 roku. Założycielami projektu są Mayki Wesker i Kristijan Berta. Na chwilę obecną marka ma na swoim koncie 3 kompozycje zapachowe, z czego pierwszą z nich miałem okazję przetestować osobiście.

Deviant to zapach seksowny i intrygujący. W dokładnym tłumaczeniu oznacza po prostu ”zboczeńca”. Nasz tytułowy bohater składa się z takich nut zapachowych jak: czerwone winogrona, ylang-ylang, różowy grejpfrut, róża damasceńska, irys, czarna porzeczka, skóra, oud, szminka i liść tytoniu. Otwarcie zapachu należy do pudrowego irysa i nut drzewnych, w tym charakterystycznego orientalnego oudu. Po kilku chwilach dochodzi tajemnicza i kusząca róża, która nadaje całości nieco romantyzmu. Nasz bohater dogasza żarzącego się papierosa i wyrusza w podróż po ulicach miasta.

Parametry zapachu są na jak najwyższym poziomie. Marka Wesker zadbała o to, aby ich dzieła składały się wyłącznie z najwyższej jakości składników i to czuć w każdym etapie projekcji zapachu. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 12 godzin. Deviant mieści się w ręcznie zdobionym czerwono-złotym flakonie. Całość spoczywa w luksusowym czarnym pudełku. Dzieło sztuki, które warto posiadać w swojej kolekcji.

(Wszystkich wyświetleń 236, z czego 1 w dniu dzisiejszym)