Ulice to miejsce gdzie chcemy istnieć. Powracamy do uczucia, gdzie wszystko się zaczęło: jazda na deskorolce o zachodzie słońca, zdrapane kolana od zbyt śmiałego skoku w nieznane. Ideą naszej marki nie są jedynie wspomnienia, ale zmiany tego, co ma wpływ na jutro. Chcemy wysłać dobre wibracje do wszystkich tych, którzy potrzebują pozytywnych wibracji.

BillyxClub to belgijska marka niszowych perfum. Obecnie ma ona na swoim koncie 6 kompozycji. Dziś przygotowałem dla Was opis dwóch z nich, z każdego rodzaju po jednej: zapach z linii męskiej oraz damskiej.

Shewolf to kobiecy zapach, w którym główną rolę grają nuty zielone oraz róża, malina i fiołek. Całość jest podsycona drzewem sandałowym i delikatnie wygaszona wanilią. Zapach jest słodki, intrygujący i zdecydowanie bardzo kobiecy. Projekcja zapachu jest imponująca, a jego trwałość zasługuje na spore wyróżnienie.

Flakon zapachu Shewolf zdobi ciekawa grafika kobiety, prawdopodobnie szamanki lub tytułowej wilczycy (z ang.Shewolf).

City High to męska propozycja marki BillyxClub. To aromatyczny, świeży i cytrusowy zapach. Mamy tu całą paletę cytrusów od pomarańczy po bergamotkę i grejpfruta. Bazę zapachu stanowi geranium, piżmo i paczula, które nadają wyjątkowego charakteru całej kompozycji.

Flakon zapachu City High przedstawia wizerunek miejskich wieżowców i drapaczy chmur. To właśnie stało za inspiracją marki do stworzenia przestrzennego i świeżego zapachu, dającego poczucie wolności.

Perfekcyjne kompozycje, wyjątkowe flakony i wspaniałe idee, które towarzyszą marce BillyxClub pozwoliły na stworzenie wyjątkowej bazy zapachów, które krok po kroku zaczną podbijać coraz więcej serc fanów luksusowych perfum.

(Wszystkich wyświetleń 63, z czego 1 w dniu dzisiejszym)