Piękny i zdrowy uśmiech to nasza wizytówka, która reprezentuje nas codziennie wśród naszych znajomych, przyjaciół, klienetów w pracy lub nowo poznanych osób. To pierwsza rzecz, zaraz przed ubiorem, która świadczy o naszym charakterze i schludności.

”Uśmiech i humor – to znak zwycięskiego górowania nad losem.” – Stefan Garczyński

Piękny uśmiech, odsłaniający nasze zadbane, białe zęby może przełożyć się na życiowy sukces. Zwiększa szanse na udane życie towarzyskie oraz na nasz pozytywny odbiór. Dbając o nasze zęby, warto zdać sobie sprawę, że ich stan to nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna. Wiele osób poszukuje jednej, skutecznej i najlepiej błyskawicznej metody na jasny uśmiech.


Wybielające pasty do zębów istnieją już od kilkudziesięciu lat i stale zyskują na popularności. Pasty pomagają nam przede wszystkim w zapobiegnięciu próchnicy oraz w utrzymywaniu stanu i kolorytu naszych zębów na odpowiednim poziomie. Na stan naszego uzębienia głównie wpływają takie produkty jak: kawa, papierosy, herbata, czerwone wino, a nawet niektóre soki owocowe. Czy istnieje produkt idealny, który dba zarówno o zdrowie i wygląd naszych zębów?

White Glo to firma, kóra przybyła do Polski prosto z Australii. Swoją skutecznością zyskała popularność na całym świecie. W ofercie marki White Glo znajdują się wybielające pasty do zębów, płyny do płukania, odświeżacz do ust oraz wybielające produkty z linii premium. W zależności od naszych potrzeb mamy do wyboru m.in. pastę do usuwania i zapobiegania powstawaniu kamienia nazębnego, pastę usuwającą przebarwienia spowodowane piciem kawy, herbaty czy paleniem papierosów oraz pastę z silnie absorbującym węglem aktywnym w celu usuwania najgłębszych plam i przebarwień.

White Glo charcoal – węglowa pasta do zębów

Pasta w kolorze czarnym, to rewolucyjna formuła zawierająca aktywny węgiel bezpiecznie pochłaniający przebarwienia. Pasta przywraca biel szkliwa, zabija bakterie oraz niweluje nieświeży oddech. Pasta ma przyjemny ziołowy posmak. W trakcie szczotkowania znika czarny kolor, także nie musicie się obawiać, że ubrudzicie całą łazienkę podczas codziennych rytuałów mycia zębów. Dodatkowo, każde opakowanie pasty White Glo zawiera wysokiej jakości szczoteczkę z wyjątkowo wysokiej jakości włosiem. Szczoteczka bezpiecznie poleruje powierzchnie zębów. W połączeniu z pastą do zębów White Glo mikro-polerowanie cząsteczkami pasty bezinwazyjnie znikają plamy i rozjaśnienia przebarwienia.

Płyn do płukania White Glo Diamond

Płyn do płukania White Glo Diamond pozwoli na zachowanie komfortu świeżego, miętowego oddechu przez cały dzień. Jego wzmocniona formuła pozwala pozbyć się zalegających na szkliwie zębowym zanieczyszczeń.

Odświeżacz do ust White Glo Breath Freshener Spray

White Glo Breath Freshener to spray odświeżający oddech. To unikalna formuła, która zapewnia świeży oddech przez cały dzień. Kiedy nie ma szansy na umycie zębów użyj White Glo odświeżacz do ust, da Ci on komfortowe uczucie świeżego oddechu jakbyś doświadczył po szczotkowaniu pastą do zębów. Odświeżacz zapewnia świeży oddech 24/7, jest mały i dyskretny oraz bardzo wygodny w użyciu. Spray posiada mocny, miętowy smak zapewniający natychmiastowe odświeżenie.


Wszyscy marzymy o Hollywoodzkim uśmiechu. Oglądamy zdjęcia w gazetach i lśniące uśmiechy telewizyjnych prezenterów, zastanawiając się: jak oni to robią?

Produkty White Glow zostały uznane za najskuteczniejsze pasty wybielające przez niezależne badania konsumenckie. Wystarczy odpowiednio zadbać o higienę ust, a wszelkie wymyślne i drogie zabiegi będą zbędne. Czy ktoś z Was używał już past wybielających White Glo? A może znacie jakieś ciekawe domowe sposoby na wybielanie zębów?

(Wszystkich wyświetleń 345, z czego 1 w dniu dzisiejszym)