Klasyczna czerń i biel czyli połączenie, które wprawia mnie w dobry nastrój. Kurtka w pioruny, to moje własne dzieło. Kupiłem zwykłą, czarną bomberkę i przyszyłem do niej zakupione w sieci naszywki. Ten projekt powstał już dwa lata temu, ale z różnych przyczyn nigdy nie udało mi się jej pokazać na blogu.

Buty z nowej kolekcji New Balance udało mi się znaleźć w sklepie www.butyjana.pl. Model 530 wyróżnia się wyjątkowym komfortem podczas chodzenia, dzięki wzmacnianej podeszwie, która zapewnia doskonałą amortyzację. Dodatkowo model ten posiada wkładkę C-CAP, która jest profilowana pod wysokim ciśnieniem, co gwarantuje amortyzację nie obciążając wagi buta. Idealne na letnie dni. Dzięki siateczce, buty idealnie przepuszczają powietrze. Jeśli szukacie lekkiego, sportowego obuwia, to z pewnością polecam wam ten model.

Okulary marki iwantproof i zegarek Daniel Wellington spisują się idealnie w roli dodatków. Nie wiem czy już kiedyś o tym wspominałem, ale bardzo cenię zegarki marki DW, ze względu na ich klasyczny wygląd i ultra cienką tarczę, która nie przeszkadza podczas noszenia kurtek.Zegarek Daniel Wellington

Kurtka DIY

Spodnie Zara

Buty New Balance www.butyjana.pl

Okulary Proof Eyewear


Zdjęcia Patryk Kurek

(Wszystkich wyświetleń 180, z czego 1 w dniu dzisiejszym)