Drugi dzień ”Wrocław Fashion Meeting” był pełen pozytywnych emocji. Od pokazu,w  którym wziąłem udział aż do spotkania ze świetnymi ludźmi. Zapraszam Was do przeczytania mojej relacji z drugiego dnia Wrocławskiego święta mody.

Wniedzielę przybyliśmy o godzinie dwunastej i od razu rozpoczęliśmy spacer po wybranych stoiskach aby porozmawiać z wystawcami i zrobić zdjęcia na bloga. Najbardziej zainteresowały mnie fascynatory od BOZKA, bluzy w czaszkę od GAVEL i całe stoisko MR. GUGU & MISS GO, dlatego przygotowałem dla Was foto relację tylko na temat tych trzech marek. Wolałem skupić się na tym aby dokładniej poznać kilku projektantów, niż wszystkich po trochu. Będą następne okazje, więc na pewno zobaczycie wiele wiele więcej 🙂

 

BOZKA to (jak na razie) marka skierowana do kobiet – odważnych kobiet, bo w bujne fascynatory i toczki mogą odziać się wyłącznie odważne panie. Wspaniałe wykonanie i przemiła projektantka, zadecydowały o tym że bardzo chciałem pokazać Wam jej prace na blogu. Chciałbym abyście zapamiętali tę markę, ponieważ w niedalekiej przyszłości BOZKA będzie zdobiła również głowy panów. Z niecierpliwością czekam na szalone męskie kapelusze.

http://www.bozka.eu/

 

GAVEL to projektant wszystkim dobrze znany. Jego bluzy z motywem czaszki były zdecydowanym hitem tego dnia. Bluzy sprzedawały się jak świeże bułeczki, a ja nadal żałuję że żadnej nie kupiłem. To nic, będą następne okazje. Sam Gavel jest bardzo miły i z chęcią odpowiedział na nasze pytania.

http://gavelgrzegorski.com/

 

 

U MR. GUGU & MISS GO spędziłem bardzo przyjemnie czas. Przymierzałem, dotykałem, macałem. Wszystkie kolorowe nadruki zawróciły mi w głowie. Tą markę na pewno znacie chociażby ze słynnej bluzy R.I.P DIET (która swoją drogą nadal najlepiej się sprzedaje). Ja zakupiłem bluzę z pandą, którą Wam pokażę wkrótce.

http://mrgugu.com/

 

No i nadszedł czas na wspaniałe spotkania. Z Panią Krystyną Bałakier utrzymuję kontakt od dłuższego czasu, wzajemnie wspieramy nasze blogowe poczynania. Pani Krystynie bardzo dziękuję za wspaniale spędzony czas i za namówienie mnie do wyjścia na wybieg. Poniżej link do bloga Moda po ludzku.

http://balakier-style.pl/

 

 

 

No i na końcu wisienka na torcie i moje ostatnie chwile na ”Wrocław Fashion Meeting”. Wystąpiłem podczas pokazu ”Stylowy Wrocław” razem ze grupą wspaniałych i stylowych ludzi ( między innymi z Moniką, z którą współpracujemy przy zdjęciach i Panią Krystyną Bałakier).
Niezapomniane emocje i wspaniała lekcja na przyszłość.

Oto filmik z ćwierć finałów, który udostępniła Pani Krystyna Bałakier ( Ja idę jako dziewiętnasty)
(Wszystkich wyświetleń 324, z czego 1 w dniu dzisiejszym)